Kurs certyfikat kompetencji zawodowych

Kurs certyfikat kompetencji zawodowych
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kurs certyfikat kompetencji zawodowych (4)Certyfikat kompetencji zawodowych
Każda osoba, która chce prowadzić działalność gospodarczą w zakresie przewozu osób i rzeczy lub chce zarządzać przedsiębiorstwem transportowym musi posiadać certyfikat kompetencji zawodowych, który jest niezbędny do uzyskania licencji na przewóz drogowy.
Kurs certyfikat kompetencji zawodowych pozwala przygotować się do egzaminu w wyniku, którego możliwe jest uzyskanie certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego. Egzamin przeprowadzany jest przez Instytut Drogowy. Udział w kursie nie jest obowiązkowy, ale bardzo przydatny. Uczestnicy kursu zapoznają się z zagadnieniami, które obejmuje egzamin, tzn. z obowiązującymi przepisami prawa cywilnego, handlowego i podatkowego w odniesieniu do transportu drogowego osób i rzeczy, zasadami prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzania finansami przedsiębiorstwa, normami technicznymi i technicznymi aspektami działalności.
Kurs trwa 30 godzin a zajęcia są prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę w formie wykładów, ćwiczeń, konsultacji. Każdy uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne.

Zobacz także nasze inne wpisy o nauce:

About the author /


Related Articles

Znp Chorzów:

Znp Garwolin:

Znp Katowice: