Pomoc w pisaniu prac licencjackich

Pomoc w pisaniu prac licencjackich
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

pomoc-w-pisaniu-prac-licencjackich-2Pisanie pracy licencjackiej to niby tylko wstęp do magisterki, ale jednak dość wymagający. Wszelkiego rodzaju pomoce są jak najbardziej wskazane. Gdzie znaleźć pomoc w pisaniu prac licencjackich?

Naturalnym wyborem wydaje się oczywiście promotor. To on powinien wskazać właściwą literaturę i przekazać niezbędną wiedzę formalną przy tworzeniu pracy taką jak przypisy. Promotor to jednak tylko wierzchołek góry lodowej przy pisaniu pracy.

Pomocne będą z pewnością książki, jeśli wykorzystamy je zgodnie z prawem cytatu. Praca licencjacka ma mieć element twórczy, ale w dużej mierze musi polegać także na dziełach już kiedyś spisany. Pomoc w pisaniu prac licencjackich to także artykuły internetowe, z których nie powinniśmy się bać korzystać. Niektóre z nich jakością biją na głowę drukowane gazety.

Pamiętajmy jedna, że nadmierna pomoc w pisaniu prac licencjackich może być opłakana w skutkach. Ostatecznie ma to być przecież praca samodzielna, która wymaga zaangażowania głównie od absolwenta studiów wyższych.

Zobacz także nasze inne wpisy o nauce:

About the author /


Related Articles

Znp Chorzów:

Znp Garwolin:

Znp Katowice: