Posiedzenie Zarządu Oddziału ZNP w Żywcu

zebzarz1

W dniu 30 września odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału ZNP w Żywcu, na które stawili się wszyscy członkowie. Podczas posiedzenia omawiano wiele spraw bieżących oraz podjęto ważne decyzje:

1. Z funkcji V-ce prezesa zrezygnowała Agnieszka Gołąbek, co przyczyniło się do tajnych wyborów na nowego V-ce prezesa. Po przeliczeniu głosów komisja skrutacyjna ogłosiła, że jednogłośnie nowym V-ce prezesem została wybrana koleżanka Małgorzata Szatanik.

2. Podziękowano członkom Zarządu ZNP w Żywcu (K. Żywczak, M. Szatanik, A. Szafarz, T. Korczak, W. Biel, B. Występek) za zaangażowanie i pomoc po remoncie biura ZO ZNP w Żywcu.

3. Przedstawione zostało sprawozdanie z przebiegu Turnieju Piłki Siatkowej w Wittelsheim (Francja), w którym nasza drużyna zajęła I miejsce.

4. Ustalono z Zarządem ZNP nowe godziny pracy biura (w zakładce KONTAKT można je obejrzeć).

5. Sylwia Czechowska z Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej (przy ZG ZNP) przedstawiła ofertę ubezpieczenia indywidualnego i zbiorowego dla placówek oświatowych.

6. Zostały wręczone zaproszenia na XII Dzień Związkowca dla odznaczonych członków (M. Pawlik, M. Data, T. Korczak, L. Cader, Z. Szumańska, A. Mrowiec), który odbył się 18 października 2014 w Ustroniu.

zebzarz2 zebzarz3 zebzarz4 zebzarz5